Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti yapan Kahraman, tek tek işyerlerinde esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Başkan Adayı Kahraman, esnafların talep ve sıkıntılarını dinleyerek; “Esnaflarımızla soba üzerinde demlenen sıcak çaylar eşliğinde sohbet ederek, hem elimizi hem gönlümüzü ısıttık.” dedi.

Sanayi ve emekçilerin önemine vurgu yapan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı, büyük beceri isteyen zanaatların devam ettirilmesinin önemli olduğuna dikkat çekti. Şehrin gelişmesinde ve orta ölçekli ekonomiye katkısından ötürü zanaatkârların büyük rol oynadığını belirtti.

Esnafların her zaman yanında olduğunu dile getiren Yusuf Kahraman, esnaflarla bir süre sohbet ederek, işleriyle ilgili bilgi aldı.

Ziyaret ettiği işyerlerinde esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek kendisine ikram edilen çayları geri çevirmeyen Belediye Başkanı Adayı Yusuf Kahraman ve beraberindeki heyet, sanayi esnafı ile sohbet etti. Başkan Adayı Kahraman; “Cumhur İttifakı ortaklarımız ve yönetimleri ile birlikte Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla işyerlerine konuk olduğumuz tüm sanayici esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

Sanayi esnafı Yusuf Kahraman’a ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.