banner8

banner9

banner10

KAPSAMLI DENETİMLER SÜRÜYOR

Koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, mesafeyi koruma ve yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan “Covid-19 Tedbirleri Denetimleri” konulu Genelge doğrultusunda; Akşehir Kaymakam Vekili Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel ve Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın katılımıyla geniş kapsamlı denetimlere devam edildi.

SAĞLIK 12.08.2020, 00:14 11.08.2020, 17:55 Haber Merkezi
1600
KAPSAMLI DENETİMLER SÜRÜYOR
banner12

Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Akşehir Belediyesi Zabıta Teşkilatı ve İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinden oluşan kolluk kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen geniş kapsamlı denetime, ilçede görev yapan kamu kurumlarının yöneticileri de katıldı. Kapsamlı denetim kapsamında giyim mağazaları, bankalar, alışveriş merkezleri, pazarcı esnaflar, optik mağazaları, eczacılar, sarraflar, kırtasiye gibi iş yerlerinde denetim yapan heyet, incelemelerde bulundu.

Kaymakam Yüksel ve Başkan Akkaya; esnaf ve vatandaşlara koronavirüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallarla ilgili bilgilendirme yaptı. Maske, sosyal mesafe ve hijyen konularında da uyarılarda ve ikazlarda bulunuldu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık