banner8

banner9

banner28

banner10

İŞCAN: BİLİME GÜVENİN, AŞIYA GÜVENİN

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının aşı randevularının Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlandığını açıklamasının ardından Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da ilçede görev yapan tüm öğretmenlere aşı olmaları çağrısında bulundu.

SAĞLIK 09.06.2021, 00:06 08.06.2021, 18:10 Haber Merkezi
811
İŞCAN: BİLİME GÜVENİN, AŞIYA GÜVENİN
banner12

Sosyal medya hesabından ve Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün web sayfasından yaptığı paylaşımda bilime, aşıya ve sağlık çalışanlarına güvenilmesini isteyen Mahmut İşcan, Eylül ayına daha sağlıklı ve daha güvenli bir şekilde girmenin yolunun aşı olmaktan geçtiğini vurguladı.

İşcan, çağrısında; “Yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerin aşı randevuları açıldı. Öğretmenlerimizi tereddütsüz aşı olmaya davet ediyorum. Yeni eğitim öğretim yılına güvenli bir şekilde girmemiz, çocuklarımıza topyekun kavuşabilmemiz, toplumsal bağışıklığa katkı sunabilmemiz ve her konuda olduğu gibi bu konuda da örnek ve önder bireyler olmamız için aşı olmamız gerekiyor. Bizler, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere güveniyor ve bu çağrımıza icabet edeceğinize inanıyoruz. Bilime güvenin, aşıya güvenin” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
parçalı az bulutlu