banner8

banner9

banner10

İLK SEANSLAR ÜCRETSİZ

Akşehir’deki tek Andubalance cihazı ile yağ ve ödem azaltmaya yönelik Andullation teknolojisini kullanırken, detoks ve mutlu yaşlanma etkileriyle de bütünsel terapide yepyeni bir boyut getiren Diyetisyen Ezgi Kazancı; Akşehirlileri, açılış kurdelesi Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu tarafından kesilen merkezde ücretsiz deneme seansına davet ediyor.

SAĞLIK 16.11.2020, 00:07 15.11.2020, 17:30 Haber Merkezi
3048
İLK SEANSLAR ÜCRETSİZ
banner12

Selçuk Üniversitesi Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu’ndan mezun olmasının ardından diyet merkezleri ve bakımevlerinde stajını tamamlayan, Tıp Fakültesi’nin tüm servislerinde kazandığı mesleki tecrübesiyle de Akşehirlilere hizmet vermeye başlayan Diyetisyen Ezgi Kazancı, Akşehir’deki tek Andubalance cihazına sahip olmanın sağladığı avantajı şöyle değerlendiriyor:

“Ödem ve selülitte azalma sağlamayı hedeflediğimiz durumlarda; sadece diyeti programlayıp kenara çekilmiyor, bu cihazla sürece dahil olabiliyoruz. Bunun sonucunda daha formda bir bedene, Lenfatik Drenaj ve Detoks uygulaması ile daha sağlıklı bir metabolizmaya, Kolajen üretiminde artışla daha sıkı bir cilde, stres yönetimi ve gevşemeyle de daha kaliteli uyku ve yaşama erişmek mümkün.

Uyguladığımız teknoloji ve kullandığımız cihaz, dünyada Happy Aging olarak bilinen mutlu yaşlanmayla tamamlanan bütünsel bir terapi sunma özelliği ile tüm hemşehrilerimize hitap eden bir ayrıcalık taşıyor. Akşehirlilerin bu teknolojiyle tanışmaları için biz de ilk seansı ücretsiz uyguluyor ve hemşehrilerimizi; AKM karşısı, Akplaza Kat: 1 No: 2 adresindeki merkezimize davet ediyoruz.”

 

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
6
açık