Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Bayram Uygun ile bir süre sohbet eden Başkan Sağlam hayırlı olsun temennisinde bulunduktan sonra şu açıklamalarda bulundu:

“Şehrimizin 70 yıldır sesi olmaya çalışan Pervasız gazetesine, Akşehir Ak Parti ilçe teşkilatı adına yeni adresinde hayırlı çalışmalar yapması için kolaylıklar diliyorum.

Geçen dönemki İlçe başkanımızın belediye başkan aday adayı olmak için istifa etmesinden sonra, genel merkezimizin onayı ile ilçe teşkilatımızın şahsımın başkanlığında yeniden oluşturulduğu kamuoyunun malumudur. 31 Mart 2024 tarihinde, yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için partimize müracaat eden tüm aday aday adaylarının taleplerini kimseyi geri çevirmeden kabul ettik ve ardından tüm aday adaylarının kendilerini ifade etmelerine müdahil olmadık.

Dün olduğu gibi, bugün de yarın da şehrimize hizmeti şiar edinen kim olursa olsun hepsine de hem kapımızı hem de gönlümüzü açtık. 20 yılı aşkın süredir, genelde ve yerelde iktidar olan AK Partimizin ilçe başkanı olarak, üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincindeyiz ve mesai mevhumu gözetmeden ekip olarak çalışıyoruz. Akşehir’imizin geleceği ve AK Partimizin idealleri için, hizmet etmek isteyen tüm hemşehrilerimizden dün olduğu gibi yine bu seçimlerde de bize destek vermelerini hassaten bekliyoruz.”  

Editör: Haber Merkezi