İNŞAAT İŞÇİSİNİN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU 4 KİŞİ TUTUKLANDI İNŞAAT İŞÇİSİNİN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU 4 KİŞİ TUTUKLANDI

Konya istikametinden Akşehir istikametine gelen Konya plakalı araç Doğrugöz uygulama noktasında yolu kesen narkotik ekibini fark edince araç sürücüsü N.K. aracı yol ortasında durdurarak geri geri ters yönde kaçmak istedi. Arkasından başka bir ekiple yolun kesildiğini görmesi üzerine kaçamayacağını anlayan N.K. aracı durdurarak teslim oldu. Araçta bulunan araç sürücüsü N.K. ile birlikte B.K., C.B. ve M.T. kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Araç sürücüsü şüpheli N.K. araçta uyuşturucu olduğu için korktuğunu ve kaçmak istediğini söyledi, araç ile birlikte dört şüpheli detaylı arama yapmak için İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliğine getirildi. Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığından alınan arama kararı ile araçta ve şüphelilerin üzerinde arama yapan narkotik ekibi 13 gram sentetik kanabinoid, 7,2 gram esrar ile 23 adet uyuşturucu hap ele geçirdi.

Ele geçirilen malzemelere el koyan narkotik ekibi N.K. B.K., C.B. ve M.T. isimli dört şüpheli hakkında da “Uyuşturucu Madde Bulundurmak, Kullanmak ve Kabul Etmek” suçlarından işlem yaptı.