Meram Belediyesi Muhammet Yürükuslu Spor Tesisinde gerçekleştirilen turnuvada, 110 erkek ve 71 kadın olmak üzere toplam 181 sporcu mücadele etti. Akşehir Selçuklu Spor Kulübü sporcularından Ayşe Güçlü, ferdi kadınlar kategorisinde Konya 3.’sü olurken, Gizem Kula, Ayşe Güçlü ve Aslı Efe’den oluşan kadın takımı da Konya 2.’liğini elde etti.

Salon İl Birinciliği müsabakalarına katılan sporcularımızdan; kadınlarda Aslı Efe Konya 4.’sü, Gizem Kula Konya 6.’sı, Nehir Ergün Konya 9.’su ve erkeklerde Hasan Polat Cura Konya 7.’si, Atilla Göçer Konya 10.’su oldular. Atilla Göçer, Salih Çetin ve Hasan Polat Cura’dan oluşan erkek takımı da müsabakaları Konya 4. Olarak tamamladı.

Konuya ilişkin bir açıklamada bulunan Akşehir Selçuklu Spor Kulübü Başkanı Hülya Türkoğlu; daha iyi sonuçlar almak ve geleneksel okçuluğu geliştirmek için çok çalıştıklarını, güçleri nispetinde başarılı sonuçlar aldıklarını belirtirken, Antrenör Atilla Göçer ve sporcularını kutladı. Türkoğlu, desteklerinden dolayı sporcuların ailelerine ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya teşekkür etti.