Taraftar grubunun maç galibiyeti sonrasında başkan adaylarından Akşehirspor’a prim çağrısında bulunmaları için başlattığı ziyaretler karşılığını buldu.

'Ortak paydamız Akşehir' diyerek bu süreçte kırmızı-beyazlı takımımıza destek olmak isteyen herkesi teknik kadro ve futbolculara prim vermeye beklediklerini açıklayan Kırmızı Sokak Taraftar Grubu son olarak CHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Nuri Köksal’I çalışma ofisinde ziyaret etti.

Köksal’dan Niğde Belediyespor maçı öncesinde prim desteği sözü alan taraftar grubu, bu sözünü Akşehirspor Tesislerine giderek bizzat futbolculara kendisinin açıklaması ricasında bulundular. Taraftar grubunun bu ricasını kırmayan Köksal beraberinde Akşehrispor’un eski futbolcularından ve CHP Belediye Meclis Üyesi Cevat Nuri Bozoğlu ile birlikte dün akşam tesislere gitti.

Akşehirspor Kulüp Yöneticilerinin de hazır bulunduğu ortamda bir süre sohbet eden eden CHP Adayı Nuri Köksal, Pazar günü oynanacak Niğde Belediyespor karşılaşması için teknik direktör Cenap Taner ve ekibi ile futbolculara başarılar diledikten sonra deplasmandan galibiyetle dönülmesi durumunda 150 bin lira prim vereceğinin sözünü verdi.

Şampiyonluk yoluna kayıpsız devam edilmesi durumunda Akşehir Belediye Başkan Adaylarının verecekleri primler başarı yolunda teknik kadro ve futbolculara büyük moral ve motivasyon sağlaması bekleniyor.