Organize Sanayi Bölgesinde vatandaşlarla tek tek ilgilenen, sohbet eden Belediye Başkan Adayına ziyaretlerinde Milletvekili Orhan Erdem, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti Bölge Koordinatörü Tevfik Tığlıoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve parti yönetimleri eşlik etti.

Seçime kalan az zamanda çalışmaların yoğun şekilde devam edeceğinin altını çizen Kahraman;

“Durmadan yorulmadan esnaflarımızla mahalle sakinlerimizle ev ziyaretlerimizle ve büyük küçük her bir vatandaşımızın gönlüne girerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hemşehrimiz Milletvekilimiz Orhan Erdem’ bugün burada bizlere destek olduğu ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını bizimle birlikte dinlediği için kendisine çok teşekkür ediyorum. İnşallah 1 Nisan sabahında kazanan tüm Akşehir’imiz olacak.” İfadelerine yer verdi.

KAHRAMAN VE MİLLETVEKİLİ ERDEM’DEN EV ZİYARETLERİ

Cumhur İttifakının Akşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Yusuf Kahraman seçim çalışmaları kapsamında Milletvekili Orhan Erdem ve beraberindeki heyetle ile birlikte Gölçayır mahallesinde ev ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaretler sırasında mahalle sakinleriyle sohbet eden ve onların talep ile önerilerini dinleyen heyet 31 Mart’ta yapılacak olan seçimler için de destek istedi.

Yapılan bu ziyaretler Cumhur İttifakı’nın yerel halkla doğrudan iletişim kurma ve onların sesini duyma çabasının bir parçası olarak görülüyor.

MİLLETVEKİLİ ORHAN ERDEM GÖZPINARI VE ALTUNTAŞ’TA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Konya Milletvekili Orhan Erdem beraberinde Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Belediye Başkanı Salih Akkaya Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam MHP İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve Akşehir Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Arslanalp’in katılımı ile mahalle ziyaretleri kapsamında Gözpınarı ve Altuntaş mahallelerini ziyaret etti. Mahalle muhtarı eşliğinde kahvehane ziyaretleri yaparak mahalle sakinlerinin sorun ve sıkıntılarını dinleyen heyet mahallede ki eksiklikleri yerinde tespit etti.

Her gün bir mahalleye giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm için girişimlerde bulunan Kahraman, beraberindeki heyet ile birlikte Gözpınarı ve Altuntaş mahallelerinde halk ile iç içe oldu.

Mahalle muhtarlarının mahallelerin genel durumu hakkında bilgilendirmesiyle başlayan ziyaret, mahalle halkının sorunlarının dinlenmesiyle devam etti.

Ziyaretlerinden dolayı vatandaşlardan yoğun ilgi gören heyet yapılan fotoğraf çekimleri sonrasında mahalleden ayrıldı.