Çakıllar Mahallesinde kurulan mahalle pazarına çıkartma yapan Cumhur İttifakı; Başkan Adayı Yusuf Kahraman ile birlikte mahalleliyle bir araya gelerek akabinde Çakıllar ve Akşehir merkezinde esnaflarla bir araya gelindi.

Burada vatandaşların sıkıntı ve taleplerine kulak veren Kahraman; ‘’1 Nisandan itibaren sıkıntılarınızı sıkıntım taleplerinizi ise kendi talebim görerek çalışmalarımıza tüm hemşehrilerimiz ve Akşehir’imiz için başlayacağız inşallah. Bize bunu yaptıracak olan ise sizlerin bizlere teveccühü ve vermiş olduğu destek. Tüm mahallelerimiz ile birlikte kazanan Akşehir olacak inşallah.’’ ifadelerini kullandı.

TAHİR AKYÜREK AKŞEHİR’DE

Yaklaşan mahalli idareler seçimleri dolayısıyla Akşehir’e ziyaretler kapsamında son olarak Konya Milletvekili Tahir Akyürek kervana katıldı.

Akşehir’e yaptığı temaslar da beraberinde Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın da bulunduğu heyetle esnafları gezdi.

Esnaflara yönelik yapılan ziyaretler de birlik ve beraberlik vurgusu yapılırken açıklanan 100 yeni projenin de detayları anlatılarak Başkan Adayı Kahraman’a destek istendi. Esnafların yapılan bu ziyaretlerden oldukça memnun olduğu gözlemlendi.

Yapılan esnaf ziyaretleri sonrasında Belediye Başkanı Salih Akkaya; milletvekili Tahir Akyürek, Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman ve beraberinde ki heyeti Belediye Hizmet Binasında ağırladı.

36C2A837 8A9E 48E8 9867 17E2Ff65Eb3D