Mahalle sakinlerinin coşkulu karşılamalarından dolayı mutluluğunu paylaşan Kahraman ve beraberindeki heyet vatandaşların sorun ve taleplerini dinlerken 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde destek beklediğini dile getirdi.

Milletvekili Orhan Erdem vatandaşların yoğun katılımına ve coşkulu karşılamalarından duyduğu mutluluğu ifade ederken, “31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde kardeşimiz Yusuf Kahraman’a desteklerinizi bekliyoruz. Açıklamış olduğu 100 projenin çok daha fazlasını yapacağından şüphemiz olmamakla birlikte desteğini esirgemeyecek olan Büyükşehir Belediyemiz ve Hükümetimizin arkasında olduğunu belirtmek isterim. İnşallah 1 Nisan sabahı kazanan tüm Akşehir’imiz olacak.” ifadelerini kullandı

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE YAPILAN ZİYATETLER DEVAM EDİYOR

Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Konya Milletvekili Sn. Orhan Erdem’in de katılımlarıyla sabah saatlerinde Organize Sanayi Bölgesine ziyaret gerçekleştirdi.

Bölgede faaliyet gösteren tüm işletmeler ve çalışanlarıyla bir araya gelmeye gayret gösteren Kahraman ve Cumhur İttifakı bileşenleri girilen her fabrikada çalışan vatandaşlarla bir araya gelirken talep ve şikayetlerine birinci dereceden kulak verdi.

Başkan Adayı Yusuf Kahraman; “Sorunların tamamından bilgimiz olmakla birlikte tüm hepsine dokunacağımız gücümüz mevcut, İnşallah kazanan bizimle birlikte tüm hemşehrilerimiz olacak.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretler toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.