Geçtiğimiz hafta sonu zorlu deplasman Erdemli Belediyespor’dan 3 puanla dönen temsilcimiz Akşehirspor 3 puan parolası ile sahaya çıkacak.

3 Aralık 2023 Pazar günü saat 14:00’da Nasreddin Hoca Stadyumunda oynanacak olan maçı, Eskişehir bölgesi hakemlerinden İsmet Yılmaz yönetecek. Yardımcı hakemlerin Gürcan Uslu, Ayhan Uğurlu olduğu maçta dördüncü hakemlik görevini ise Mustafa Gökhan Keskin üstlenecek.

TARAFTARDAN SARAYÖNÜ TARAFTARINA DAVET

Akşehirspor Kırmızı Sokak Taraftar Grubu sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Geçmiş dönemde sosyal medya üzerinden zaman zaman tatlı-sert atışmalarımızın olduğu aynı memleketimizin insanları olan Sarayönü Belediyespor Yeşil Fırtına Taraftar Grubuyla herhangi bir husumetimizin olmadığını daha önce karşılıklı olarak belirttik.

Akşehirspor - Sarayönü maçları her zaman özeldir. Her zaman seyir zevki yüksek olmuştur. Bu sebeple başta camoko Ahmet abi, Sercan Sefer Solak olmak üzere Sarayönü Belediyespor'a gönül vermiş tüm Sarayönü'lü taraftarları hafta sonu oynayacağımız zorlu karşılaşmayı hep beraber izlemeye davet ediyoruz.”

Editör: Haber Merkezi