Gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Adayı Kahraman’a Cumhur İttifakı bileşenleri partilerin ilçe başkanları ve meclis üyesi adayları eşlik etti.

Kaymakamlık binası içerisinde bulunan kamu kurumlarıyla başlanan ziyaretler Akşehir İlçe Müftülüğü ile devam etti.

Kurum müdürlerini makamlarında ziyaret eden Başkan Adayı Kahraman, “Şehrimizde gerçekleştireceğimiz her çalışmayı paydaşlarıyla birlikte değerlendirerek gerçekleştirmek hedefimiz. Bu bağlamda kamu kurum ve kuruluşlarına bir dizi ziyarette bulunarak karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. El birliğiyle şehrimizi daha yaşanabilir ve daha müreffeh bir kent haline getireceğiz” dedi.

STK VE MESLEK ODALARINA ZİYARET

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, ilçede ki sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarına çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Başkan adayı Yusuf Kahraman, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarını tek tek ziyaret ederek şehirde ki sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu.

Gerçekleşen ziyaretlerde Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine değinen başkan adayı, verdikleri değeri anlattı. Akşehir’in sorunlarının çözümü noktasında STK’lar ve meslek odaları ile birlikte çalışmayı çok önemsediğini aktaran Kahraman, birlikte çalışma sonucunda Akşehir’i daha üst seviyelere getirebileceklerini söyleyerek birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanın her zaman başarı getireceğini söyledi.

Ziyaretlere Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber, parti yönetimleri ve meclis üyesi adayları katıldı.

Yapılan ziyaretler fotoğraf çekimleri ile son buldu.