Tüm birim ve alanları içeren değerlendirme sonrasında, Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği değerlendirme ölçütünün tamamını karşılamasından dolayı denetleme ekibinin Akşehir PARKHAYAT Hastanesi’nden övgü ile bahsettiği öğrenildi.

Hastane Direktörü Hadi Kaya, konuya ilişkin açıklamasında; “Tüm personelimiz sağlıkta kalite standartlarını sağlamak adına gece gündüz büyük emek harcayarak kaliteyi kalıcı hale getirme ilkesi ile çalışmışlardır. Bölgede 350 bin gibi bir nüfusa hizmet veren hastanemiz, pandemi döneminde bile kaliteden asla ödün vermeden, büyük bir fedakarlıkla ve hiçbir aksama olmaksızın üst düzey hizmet vermiştir. Kadromuzu her geçen gün güçlendirirken gerek teknolojiği gerek sağlıktaki tüm yenilikleri yakından takip ederek sistemimize entegre etmekteyiz.” ifadelerine yer verdi.  

PARKHAYAT yönetimi; alınan puandan dolayı Hastane Direktörü Hadi Kaya ve Başhekim Dr. Mehmet Serkan Demirdağ ile tüm personele, emeklerinden dolayı teşekkür etti ve başarıyı ilke edinerek kalitenin her geçen gün artırılmasının önemini vurguladı.