Akşehir için büyük önem arz eden mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hız kesmeden yürüten Yusuf Kahraman ve Cumhur İttifakı bileşenleri; çalışmalarının yanında vatandaşların ilgisine karşılık davet edilen iftar sofralarına da katılımlarını sürdürüyor.

Yapılan iftar sonrasında Adsız mahallesinde kılınan teravih namazının ardından mahallede bulunan kıraathaneleri ziyaret eden Kahraman, mahalle halkıyla kucaklaştı.

Sonrasında Karabulut mahallesine düzenlenen ziyarette mahalle halkının meşale ve havai fişekler ile yoğun katılımla gerçekleştirdiği karşılama ile karşılaşan Kahraman, “Öncelikle bizleri bu şekilde bağrınıza bastığınızı görmek beni ve beraberimde ki Cumhur İttifakı ailesini çok mutlu ederken bizlere planladığımız 100 projenin de fazlasını gerçekleştirme gücü veriyor. Sizlerden gelecek destekler ile bütün mahallelerimizle altın çağını yaşayacak bir Akşehir için gece gündüz demeden tüm gücümüzle çalışacağız. dedi.

Mahalle ziyaretlerinin ardından kafe ve kıraathanelerde de temasta bulunan Kahraman ve beraberinde ki heyet vatandaşlarla sohbet ederek 31 Martta yapılacak olan seçimlerde destek istedi.