Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’ın ziyaretinde; AK Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Can Akgüneş ve partililer de hazır bulundu.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürdüklerini söyleyen Yusuf Kahraman, Pervasız’ın Yazı İşleri Müdürü Bayram Uygun ve mesai arkadaşlarımızla bir süre sohbet ettikten sonra seçim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Kahraman, “İlçemizin güzide basın kuruluşlarından biri olan Pervasız Gazetesi’ni ziyaret etmekten son derece mutluyuz. Pervasız’ın tarafsızlığı, objektif yayın anlayışı ve her kesimden görüşe yer vermesi, adı gibi yayınlar yaparak kamuoyunu aydınlatması takdire şayan bir anlayıştır. Cumhur İttifakı ortaklarımızdan MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin girişimleri sonucu 15 yıl mesleki kıdemi bulunan basın mensuplarına yeşil pasaport verilmesine yönelik kanun teklifi Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) sunulmuştur. Umarım ki, bu teklif en kısa sürede yasalaşır ve siz değerli basın mensuplarımızın da uluslararası seyahatlerinizdeki vize sorunu da ortadan kalkmış olur. Nazik misafirperverliğinden ötürü Pervasız Ailesine teşekkür ederim.

Bilinmelidir ki; Anadolu’nun 70 yıllık bir çınarı olan Pervasız, Halkın Güçlü Sesidir” dedi.