Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’ın ziyaretinde kendisine; AK Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Can Akgüneş ve partililer eşlik etti.

Başkan adayı Yusuf Kahraman, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Akşehir Ticaret Borsası, Nasreddin Hoca Turizm Derneği ve Özel Umut Evim Bakım Merkezini ziyaret ederek yapacağı çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Kahraman, “Akşehir’imiz ve Nasreddin Hoca’mızın ismini daha iyi yerlere taşımak için çalışacaklarını, koşulsuz sevgiye sahip çocuklarımız ile birlikte sevginin yalın halini hissettiklerini ve her anlamda daha güzel ve daha müreffeh bir Akşehir’in her noktasına elimizi uzatabilmek için çok çalışacağız. İş İnsanlarımızın her daim yanında olacağımızın bilinmesini isteriz. Sayın ATSO Başkanı Ender Kalkan’ın nezdinde Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle Akşehir Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Doğru, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.