İnsanın yaşamında vefa olduğunu kaydeden Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, okulların açılmasıyla birlikte Eylül 2023 döneminde çalışmaya başlayan ve ciddi anlamda okullara katma değeri bulunan İŞKUR çalışanları ile bir araya geldi.

9 ay boyunca eğitim kurumlarında çalışmalarıyla verdikleri katkılardan dolayı çalışanlara teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; “hükümetimiz İŞKUR kanalı ile toplum yararına çalışma adı altında ihtiyacı olan ailelere destek olmak amacı ile böyle bir çalışma başlattı. Okullarımız da bu kapsamdan yararlanarak sizleri geçici de olsa bünyesine aldı. Allah razı olsun sizlerden. Yerine göre verilen her görevde çalıştınız. Eğitim ortamlarının temizliği ve hijyeni konusunda okullara büyük katkınız oldu. Ben yapmış olduğunuz çalışmalardan, destek ve hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık. Hakkınızı Helal edin’’ dedi.

Akşehir İş Kur Müdürü Türkan Pınar Çiğdem'e de verdiği destekten dolayı teşekkür eden İşcan, daha sonra çalışanlarla vedalaşarak toplantıdan ayrıldı.

Editör: Pervasız Web