banner8

banner9

banner28

banner10

Hayırsever İşadamı Doğanhisar'a Sağlık Yatırımı

Hayırsever is adamı Tanju Altay tarafından Doğanhisar’a yaptırılacak olan Hastane Ek hizmet binası için protokol imzalandı.

GÜNDEM 19.03.2018, 00:09 19.03.2018, 00:09
9
Hayırsever İşadamı Doğanhisar'a Sağlık Yatırımı
banner12
Hayırsever is adamı Tanju Altay tarafından Doğanhisar’a yaptırılacak olan Hastane Ek hizmet binası için protokol imzalandı.

Protokol gereğince Doğanhisar Devlet Hastanesi’nin bulunduğu arsa üzerinde yapılacak ek hizmet binası içerisinde '112 Acil Servis' hizmet istasyonu da yer alacak.

Konya’da hayırseverlerin eğitim ve sağlık alanındaki desteklerinin küçümsenemeyecek boyutlarda olduğunu belirten Konya Valisi Yakup Canbolat, devlet-vatandaş işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Doğanhisar İlçesine yaptırılacak olan hastane ek hizmet binasının ciddi bir rahatlık sağlayacağını söyleyen Vali Canbolat, “Sağlık alanında yapmış olduğu bu güzel hayır hizmeti için hayırseverimize teşekkür ediyorum. İlimize hayırlı olsun” dedi.Konya da ki sağlık yatırımlarının tamamlanması noktasında hayırsever is adamlarının her anlamda kendilerine büyük destek verdiklerinin altını çizen Prof. Dr. Koç da, “Şehrimiz, hayırsever desteği ile de öne çıkmış olan müstesna bir şehir. Konya eğer bugün sağlık alanında adından ciddi düzeyde söz ettiren bir şehir konumuna gelmişse bunda en büyük paylardan biri de hayırseverlerimize aittir. Biz yapılan bu yardımlardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah yardımlarınızı kabul etsin, kazançlarınızı bereketli kilsin” dedi.Konya’nın sağlık alanında her geçen gün daha üst seviyelerde hizmet sunduğunu görmekten mutluluk duyduklarını vurgulayan İşadamı Altay’da “Şehrimize ve doğduğum ilçeme sağlık alanında katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu yasıyorum. İnşallah projemize en kısa sürede başlayarak tamamlamayı planlıyoruz” seklinde konuştu.

Konya Valiliği’nde düzenlenen protokol törenine Vali Yakup Canbolat, Doğanhisar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoglu,İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, Hayırsever işadamı Tanju Altay, AK Parti Doğanhisar İlçe Başkanı Ali Öztoklu ve Hastane Başhekimi Uz. Dr. Necmi Kılınç katildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
16
parçalı az bulutlu