Rüştü Bey Hanında gerçekleştirilen programda ve gençlerin yoğun olarak bulunduğu işletmelere yapılan ziyarette yaklaşan yerel seçimler, gençlere ve Akşehir’e gerçekleştirilecek projeler ve öğrencilerin merak ettiği konular konuşuldu.

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman; “Sizler bizim ve ülkemizin geleceği, yarınlarısınız. Yaptığımız görevleri, makam ve mevkileri teslim edeceğimiz umutlarımızsınız. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren yapacağımız işlerle ve gerçekleştireceğimiz projelerimizle her zaman siz gençlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olacağız” dedi.

Program sonunda Kahraman gençlerle özçekim yaptı.

KOOPERATİFLER İLE İFTARDA BULUŞULDU

Tarımsal Kalkınma ve Sulama Kooperatifleri başkanları ve üyeleri ile düzenlenen iftar programında bir araya gelindi.

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman yoğun geçen seçim programlarının arasında her kesimden vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Düzenlenen iftar programında Yusuf Kahraman, ‘’Şehrimize değer katacak projelerimiz ve tarımsal faaliyetlere vereceğimiz destekler hakkında istişare etme fırsatı bulduğumuz bu iftar programında katılım sağlayan her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tarım konusunda şehrimizde gerçekleştireceğimiz kalkınmaya sebep olacak projelerimizle Akşehir’de tarımı kalkındıracağız ve destek vereceğiz inşallah.’’ sözlerini aktardı.

YUSUF KAHRAMAN GENÇLERLE İKRAMLIK DAĞITTI

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu ‘’Iftar’a 5 Kala’’ programı kapsamında iftara giden vatandaşlara ikramda bulundu.

Kahraman; ‘’Gençlik Kollarımızın düzenlediği program kapsamında iftara giden hemşehrilerimize damak tatlandıracak küçük ikramlarda bulunarak vatandaşlarımızın yüzlerinde tebessüm oluşturmaya çalıştık.

Bizlerden tebessümlerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimizle birlikte programı düzenleyen gençlerimize teşekkür ederim. Her caddede her sokakta Akşehir’imizle bütünleşip kucaklayacağız.’’ ifadelerini kullandı.