Taraftarın takıma verdiği destekten büyük memnuniyet duyduklarını, geldikleri noktadan ziyade kendilerini bekleyen zorlu sürece odaklandıklarını belirten Bekir Mehtap, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Son oynadığımız Ilgın maçındaki galibiyet bizi liderliğe taşıdı. Kendi sahamızda, seyircimiz önünde iyi bir oyunla galip geldik. Bizleri izleyenlere güzel bir futbol izlettirdiğimizi düşünüyorum. Tribünleri dolduran ve maçın sonuna kadar destek veren taraftarlarımızın da bu galibiyette payı büyüktü. Hepsine teşekkür ediyorum.

Aldığımız galibiyeti sadece bir 3 puan olarak değerlendirip aynı ciddiyetle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzde zorlu bir süreç var. Ligin ilk yarısının bitimine kadar kalan 5 maçtan 4’ünü deplasmanda oynayacağız. Art arda 3 dış saha maçımız var. Bu süreç, bu hafta oynayacağımız Havzanspor maçı ile başlıyor. İyi bir hava yakaladık. İyi futbol oynuyoruz. İnşallah iyi oyunumuzun yanı sıra galibiyetlerimize de devam ederek başarılı giden grafiğimizi sürdürürüz.”