Kurum ziyaretlerine Akşehir Ticaret Borsası ziyaretiyle başlayan Milletvekili Erdem ve Başkan Salih Akkaya’ya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu da eşlik etti. Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Doğru ile hem Akşehir’e yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında hem de ülke gündemine dair birçok konuda bilgiler paylaşan heyetin sonraki ziyareti ise Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na oldu. Burada Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ender Kalkan ile bir araya gelen Erdem ve Akkaya, Akşehir nüfusunun 100 bini aşması için çalıştıklarını ve Akşehir olarak bunu başardıklarında şehrin kazanımları üzerinden değerlendirmeler yaptı.

Ziyaretlerini Eğitim Bir Sen Akşehir şubesiyle sürdüren Erdem ve Akkaya, şube başkanı ve üyeleriyle yaptıkları toplantıda; eğitim alanında yapılan çalışmalara, öğretmenlerin beklentilerine ve EYT’ye kadar birçok konuda yapılanları ve çalışmaları paylaştılar.

Kurum ziyaretlerinden sonra Perşembe Pazar alanında vatandaşlarla bir araya gelen heyet, onların talep ve önerilerini dinlerken, pazar esnafıyla da sohbet etti.

ERDEM GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği programda İlk defa oy kullanacak olan gençlerin, siyaset hakkında merak edilen soruları yanıtlandı.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem; " AK Parti Akşehir Gençlik Kollarımızın düzenlediği “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum Ak Parti’ye” programında gençlerle bir araya geldik. Gençlerimizin enerjisi bugün umudumuzu da inancımızı da tazeledi. Genç kardeşlerime gönülden selamlarımı gönderiyorum ve Ak Parti Akşehir Gençlik Kolları Başkanımız Ömer Can Akgüneş ve ekibine teşekkür ediyorum "dedi

Akşehir Kültür Merkezinde düzenlenen programa; Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Ömercan Akgüneş ve gençler katıldı.