banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

BAŞKALELİ GÖKHAN’DAN BAŞKAN MEŞE’YE TEŞEKKÜR VİDEOSU

Van’ın Başkale ilçesinde yaşayan yürüme engelli 6. sınıf öğrencisi Gökhan Demirhan, kendisine akülü araba temin eden Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe’ye video aracılığıyla teşekkür etti.

ENGELSİZ YAŞAM 12.10.2021, 15:18 12.10.2021, 16:02 Haber Merkezi
1718
banner12

Başkale ilçesine bağlı Oğulveren Köyünde yaşayan ve yürüyemediği için annesinin her gün okula sırtında taşıyarak götürdüğü Gökhan Demirhan için Başkan Meşe tarafından temin edilen akülü araba, Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği aracılığıyla küçük öğrenciye ulaştırıldı.

Bir video kaydıyla teşekkürlerini ileten ve sevinci gözlerinden okunan Gökhan’ın, artık okuluna kendi başına gidebileceğini ve derslerine çalışacağını aktardığı cümleler, izleyenleri duygulandırdı.

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; Gökhan’ın durumundan haberdar olduktan sonra kayıtsız kalamadıklarını ve bu tip yardımlaşmalarda mesafelerin önemli olmadığını belirterek; “Annesi bugüne kadar oğlunu sırtında taşıyarak okuluna götürmüş, eğitim almasını sağlamış. Kendisine, örnek anneliğinden dolayı biz de saygılarımızı iletiyoruz. Çocuğumuza da derslerinde ve tüm hayatı boyunca başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
-5
parçalı bulutlu