Başkan Adayı Kahraman seçim çalışmaları kapsamında Akşehir'in her noktasında bulunan işletmeler, kahvehaneler, sanayi esnafı ve çarşı esnafı olmak üzere çeşitli noktalarda ziyaretlerine devam ediyor.

Dükkan dükkan, kapı kapı tüm esnafımızla ve işletmelerimizle birlikte olacağız ifadelerini kullanan Başkan Adayı; “Seçime kalan süre de hedefimiz her zaman ifade ettiğimiz gibi sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmamak. Bu doğrultuda tüm işletmelerimize ve esnaflarımıza olan ziyaretlerimize devam edeceğiz.”

Ziyarette bulunulan her noktada samimi sohbetler gerçekleştiren Yusuf Kahraman ve meclis üyesi adayları; ziyaret gerçekleştirilen işletmeler tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Yapılan ziyaretler kapsamında Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’a ziyaretlerinde belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi yönetimleri eşlik etti.

ÖZEL EĞİTİM KURUMLARINDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

Şehrin her noktasında çalışmalara devam edileceğini belirten Yusuf Kahraman ve beraberindeki heyet; sanayi ve işletmelere yapılan ziyaretler sonrasında Sevgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile birlikte Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

Yusuf Kahraman gerçekleştirilen ziyaretler sonrasında; “Samimiyetin ve sevginin en karşılıksız ve doğal haliyle zaman geçirdiğimiz, seçim maratonunda doyasıya güldüğümüz ve mutlu zaman geçirdiğimiz çocuklarımızla bir aradayız. Çocuklarımızın eğitiminde emek veren öğretmenlerimize de bu vesileyle teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyaretler toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.