Yoğun bir katılımın olduğu mahalle buluşmasına Ak Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Ak Parti ilçe başkanı Muammer Sağlam, Gençlik Kolları başkanı Ömercan Akgüneş, Cumhur İttifakı ortaklarından Milliyetçi Hareket Partisi yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ziyarette Başkan Adayı Kahraman vatandaşlarla buluşmasında Akşehir Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karabulut mahallesine yapılan yatırımları paylaştı. Vatandaşlardan gelen talepleri de dinledi.

BAŞKAN ADAYI KAHRAMAN: "HEDEFİMİZ YÜZDE 50'NİN ÜZERİNE ÇIKMAK"

Karabulut Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Kahraman onların istek ve taleplerini dinleyerek şu ifadelere yer verdi; "Genel başkanlığımıza beni aday gösterdikleri için müteşekkirim. Allah inşallah bizi mahcup etmez. 2002 yılından beri sürekli geliyoruz, bizim kurucu başkanlarımızdan Rahmetli Ekrem Çavdar Karabulutluydu, ve gerçekten Karabulut bize hep sıcak davrandı, birinci sırada oy verdi. Bizde bunu karşılıksız bırakmadık ve en fazla yatırım ve hizmeti Karabulut'a sunmak için elimizden geleni yaptık. İnşallah bundan sonraki süreç içinde bunu devam ettireceğiz. Sizlerin de sayesinde bu süreci en üst sürede tamamlayacağız. Geçtiğimiz günlerde gençlik vefa programı vardı, partimizin kuruluşundan bugüne kadar var olan gençlerle bir araya geldik, ve gerçekten ben duygulandım, heyecanlandım. Şuna inanmalıyız ki bizim Akşehir'de belediye başkanlığını kaybetme gibi bir sıkıntımız yok. Bizim derdimiz yüzde 50'nin üzerine çıkmak ve bunun için el birliğiyle mücadele edeceğiz, olması gereken ne varsa omuz omuza birlikte çalışacağız. Siz bize güç vereceksiniz bizde size hizmet edeceğiz Allah'ın izniyle. Biz bunu geçmişte gösterdik, hiçbir şekilde sizi kandırmadık belki söylediklerimizin bir kısmını gerçekleştiremedik, bununda kendi içinde mutlaka geçerli sebebi olmuştur. Allah'ım bizleri sizlere mahcup etmesin. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

MAHALLE HALKINDAN YOĞUN İLGİ

Karabulut Mahalle Halkı, Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman'a yoğun ilgi gösterdi.  Vatandaşlar tarafından büyük bir teveccüh ile karşılanan Cumhur İttifakı Ak Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini sundu. Başkan Kahraman son olarak Erzincan'ın İliç ilçesinde altın madeni sahasında meydana gelen göçükte kalan yaralılara acil şifalar diledi.