Ardından şehir içi ve şehirlerarası sektörde şehirde hizmet veren Şehir içi Minibüs Taşımacılığı Kooperatifi ve Güven Taşımacılık Kooperatifine de bir dizi temasta bulunan Başkan Adayı Kahraman ve beraberinde ki heyet direksiyon başında hizmet veren şoförlere de işlerinde kolaylıklar diledi.

Kooperatif ziyaretleri sonrasında Memur-sen Akşehir ilçe temsilciliği ziyaret edilirken sendika temsilcilerine misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Yapılan ziyaretlerin ardından Yusuf Kahraman; ’’Bugün ilçemizde faaliyet gösteren sendikalarımıza ve ulaşım sektöründe hizmet gösteren kooperatiflerimize yaptığımız ziyaretlerle Akşehir’imiz hakkında istişareler de bulunduk. Şehrimizin geleceği hakkında vatandaşlara hizmet verme paydasında buluştuk. Kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Belediyeye yapılan ziyaret hakkında da konuşan Kahraman, ‘’Şehrimize geçmiş iki dönemde gece gündüz hizmet veren Belediye Başkanımız Salih Akkaya ve belediye personelimize ziyaret gerçekleştirdik. Ben tüm hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya ve personele teşekkürlerimi iletiyorum.’’ İfadelerini kullandı.

BAŞKAN ADAYI KAHRAMAN ESNAF VE VATANDAŞLAR İLE BİR ARADA OLMAYA DEVAM EDİYOR

Yapılan kurum ve kuruluş ziyaretlerinin yanında esnaf gezileri, mahalle ziyaretleri ile vatandaşlar ile hemhal olmaya özen gösteren Yusuf Kahraman, şehrin çeşitli noktalarında esnaflarla bir arada olmaya devam etti.

Girdiği her işletmede esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla birebir diyaloglar kuran Kahraman küçük, genç ve yetişkin ayırt etmeksizin her kesimden ve her yaştan kişilerle sohbetler gerçekleştirerek yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Halkın Yusuf Kahraman’ın samimiyetine karşı görüş ve taleplerini aynı samimiyetle aktarmaları ve diyalogları dikkat çekti.

Taraflı tarafsız herkesten takdir toplayan Kahraman; ‘’Amacımız yapılan seçim çalışmalarının yanında ve öncelikli olarak vatandaşlarımıza dokunmak. Onların şikayet ve taleplerini birinci ağızdan dinleyerek her zaman yanlarında ve destekçileri olduğumuzu aktarmak.”