Yapılan seçim çalışmaları kapsamında esnaflar ile bir araya gelindi. Ziyaretler sırasında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Konya Milletvekilleri Ziya Altunyaldız, Mustafa Hakan Özer, Latif Selvi, Meryem Göka, Hüsniye Erdoğan, partilerin ilçe başkanları ile Cumhur İttifakı bileşenleri esnaflar ile bir araya geldi.

Esnafların sıkıntı ve taleplerini dinleyen heyet 31 Mart’ta yapılacak olan seçimler için destek talep etti.

Yapılan esnaf gezileri sonrasında Yusuf Kahraman; “31 Mart seçimleri öncesinde tüm bileşenlerimizle sokaklarda hemşehrilerimiz ile bir arada olmaya ve ellerini sıkarak gönüllerine girmeye devam ediyoruz. Bugün burada Cumhur İttifakının tüm gücünü bizlere hissettiren milletvekillerimize, il ve ilçe başkanlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

YAZLA MAHALLESİ’NDE GÖRKEMLİ BİRLİKTELİK

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkanı Yusuf Kahraman, Konya Milletvekili Orhan Erdem, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Cumhur İttifakı bileşenleri partilerin İlçe Başkanları Yazla’da mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Miting havasında gerçekleşen mahalle ziyaretinde heyet; meşaleler ve havai fişeklerle karşılandı.

Yusuf Kahraman gerçekleştirilen ziyarette; ikametgahı Selçuklu’da olan Akşehir Belediye Başkan Adayı Caner Özdemir’den Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Pekyatırmacı’ya, yine ikametgahı Çeltik’te olan Akşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar’dan ise Cumhur İttifakının adayı Ali Meşe’ye destek talep etti.

Kahraman; “İkameti Akşehir’de olmayıp Çeltik ve Selçukluda olan değerli başkan adaylarımızdan oy kullanacakları şehirlerde Cumhur İttifakı Adaylarımıza destek bekliyorum. Çünkü adaylarımızın ikametleri aday oldukları şehirlerde olmayıp farklı şehirlerde bulunmakta.” ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen yoğun katılımlı ziyaretten memnun olduklarını ileten mahalle sakinleri ise Yusuf Kahraman’a tam destek vereceklerini aktardı.

Program; yapılan toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

2Bd41B36 F157 4A14 9019 C081D10Bccb8 669Ae15A 9986 4779 8199 1Fc387190218 D9Cea80A 339B 4C40 Aaf9 Cfdd8344Bb39