Aday adaylığı çalışmaları kapsamında her gün vatandaşlarla, esnaflarla ve sivil toplum kuruluşları ile buluşmalarını sürdüren AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Çardakoğlu, Eğitim Bir-Sen Akşehir Şubesi’ni ziyaret etti. Burada Şube başkanı Murat Yenim ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Çardakoğlu, eğitimle ilgili konularda istişarede bulundu.

Ziyaretleri kapsamında Akşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne de giden Çardakoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Birol Abit ile görüştü.

Abdurrahman Çardakoğlu “Aday adaylı sürecimizde Akşehir’imizdeki tüm değerli hemşehrilerimizle bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Sivil toplum kurulularımızla da bir araya gelerek Akşehir için yapılabilecek konularda istişarelerde bulunuyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında Eğitim Bir-Sen Sendikamıza ziyarette bulunduk.  Başkanımız Murat Yenim'e, yönetim kuruluna, kıymetli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Yine Akşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizi ziyaret ettik. Başkanımız Birol Abit Bey'e ve Müdürümüz Cahit Özşarlak Bey'e teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi