AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Çardakoğlu, aday adaylığı sürecindeki çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Çardakoğlu, esnaf, vatandaş ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ederek hemşehrilerinden destek istiyor.

Buluştuğu vatandaşlarla istişare eden Çardakoğlu, onların talep ve istekleri doğrultusunda adaylık kendisine tevdi edildiği takdirde birçok güzel projeyi Akşehirlilerle buluşturacağını söylüyor.

Abdurrahman Çardakoğlu “Kısa süre önce aday adaylığımız kapsamında saha çalışmalarımıza başlamıştık. Allah nasip ederde Cumhurbaşkanımız bize görevi tevdi ederse Akşehir’de aldığımız çıtayı daha yukarılara taşımak için gece gündüz Akşehir için çalışacağız. 7’den 77’ye tüm vatandaşlarımızı ilgilendiren, turizmden sanayiye, ekonomiden insanlarımızın daha huzurlu ve mutlu yaşayabileceği sosyal alanlara kadar birçok projeyi hayata geçirmeyi düşünüyor ve planlıyoruz. Akşehir’in evladıyla, Akşehir’e yeni bir sayfa açmak, tüm hemşehrilerimizi de gönüllerimize sığdırmak istiyoruz. Bu vesileyle sesimizin ulaştığı herkesten önce dua sonra destek bekliyoruz” dedi.

AKSEV’İ DE ZİYARET ETTİ

AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Çardakoğlu eşi Elif Çardakoğlu ile birlikte AKSEV Vakfını da ziyaret etti.

AKSEV Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karataşlı ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Abdurrahman Çardakoğlu, aday adaylığı süreci hakkında bilgi vererek siyasi gündem ve Akşehir üzerine istişarede bulundu.

   

Editör: Haber Merkezi