Sağlam mesajı şöyle: “Sevgili hemşerilerim yaklaşık üç aydır, Akşehir Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Cumhur ittifakının diğer bileşeni olan, MHP teşkilatına mensup arkadaşlarımızla birlikte çalmadık kapı, selam vermedik kimse bırakmamaya özen gösterdik.

Her zaman olduğu gibi, sizlerin gönlündeki yerimizi tazelemek arzusuyla, sabah erken saatlerde başlattığımız çalışmalarımıza gecenin geç saatlerine kadar ara vermeden devam ettik.

Şehrimizde temsilciliği bulunan diğer partili arkadaşlarımızla da belli seviyede götürdüğümüz ve hiç bir olumsuz durumun yaşanmadığı seçim çalışmalarımız, Cumartesi akşamı saat 17.00 son bulacaktır.

Artık, 31 Mart pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde tüm hemşerilerimizin demokratik haklarını kullanmaları için sandık başında olmalarını bekliyoruz.

Her seçimde olduğu gibi, bu seçimlerde de Akşehir’imiz ve tüm yurtta sandıklarımız, güvenlik kuvvetlerimizin fedakârca çalışmaları neticesinde, haliyle devletimizin güvencesi altındadır.

Sandığa gidemeyecek durumda olan hasta veya yaşlı seçmenlerimizin evine kadar görevliler sandık getirecek olup, herkesin oy kullanabilmesi için gerekli hassasiyet gösterilecektir.

Bunun dışında yalnız yaşayan veya o gün için rahatsız olan vatandaşlarımız olursa 0332 812 9294 nolu telefondan aradıkları taktirde görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız, bizzat sandık bölgesine kadar araçlarıyla götüreceklerdir.

Önceki seçimlerde olduğu gibi, bu seçimlerde de oy kullanma oranlarımızın rekor seviyelerde olması için, üzerimize düşen her görevi canla başla yapacağımızı ifade ediyoruz.

Kurulduğumuzdan bugüne kadar, tüm genel ve yerel seçimleri siz değerli vatandaşlarımızın desteği ve güveni ile kazanmış olan Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Ak Parti ve adaylarımızın, sizlerin teveccühü ile yine kazanacağından hiç şüphemiz yoktur.

20 yıldır yani 4 dönemdir, Akşehir’e hizmet etmekten başka gayesi olmayan Ak Partili başkanlarımızın yüzleri hep ak olmuştur.

Dolayısıyla Pazar günü yapacağınız tercihle Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Kahraman’a yetki vereceğinizden eminiz.

Bugüne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı, tüm hemşerilerimize tekrar tekrar memnuniyetlerimizi ifade ederek teşekkür ediyorum.

İnanıyorum ki, Ak Parti adayımız Sayın Yusuf Kahraman ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Uğur İbrahim Altay beyefendilere vereceğiniz güçlü destekle kazandıracağınızdan hiç şüphemiz yok.

Başkanlarımız da sizlerin bu güvenini boşa çıkartmayacak ve hizmetlerimiz aksamadan devam edecektir.

Hepinizi saygıyla ve muhabbetle selamlıyorum. Allah’a emanet olun.”