BAŞKAN; ÇIĞ ENGELLİLERİN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ

Kendisinin de görme engelli olduğunu söyleyen Gelecek Partisi Akşehir İlçe Başkanı Hüseyin Çığ; 10-16 Mayıs Dünya engelliler haftası münasebetiyle engelli hemşehrilerimizin sorunlarını ziyarette dile getirildim.  Sorunlara karşı çok büyük hassasiyetle yaklaşım gösteren Sayın Nuri Köksal konuyla ilgili gerekli notları alarak engelli hemşehrilerimizin yaşamış olduğu bu tür sıkıntıları çözmek adına her türlü çabayı gösterecek. Akşehir sevdası Nuri Köksal’a çıkmış olduğu bu kutlu görevde muvaffak olması adına her türlü desteği vermeye hazırız. dedi.

FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN KÖKSAL’A FORMA

Akşehir Belediye Başkanı Dr. A. Nuri Köksal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Akşehir Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cevat Nuri Bozoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette Dernek Başkanı Cevat Nuri Bozoğlu Fenerbahçeli Futbolcular tarafından imzalanan Formasını Başkan Köksal’a hediye ederek görevinde başarılar diledi.

GÖRMEYENLERİ KORUMA DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN KÖKSAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Görmeyenleri Koruma Derneği Akşehir Temsilcisi Ahmet Akkaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette Akşehir Belediye Başkanı Dr. A. Nuri Köksal’a faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Köksal ziyaretine gelen Görmeyenleri Koruma Derneği Akşehir Temsilcisi üyelerine Engelsiz bir Akşehir için ellerinden gelen mücadeleyi vereceklerini söyledi.