Başkan Akkaya, “Kamuoyunu bilgilendirmede, halkın gözü kulağı olan siz değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Hıdırlık Sofrası’nda düzenlenen programda konuşan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, fedakârca çalışan gazetecilerin gecesine gündüzüne katarak her türlü zorlu hava şartlarında bile Akşehir halkına doğru haberi ulaştırmak için gayretli çalışmalarına şahit olduklarını belirtti. Başkan Akkaya, “Kamuoyunu bilgilendirmede, halkın gözü kulağı olan siz değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. İnşallah sağlık ve huzur içerisinde bir yıl geçirmenizi diliyor, programımıza teşrif ettiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Programda Akşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Başkan Akkaya, gazetecilerden gelen soruları da yanıtladı.

Etkinliğe; Başkan Akkaya’nın yanı sıra Özel Kalem Müdürü İsmail Kıyıcı, Akşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı İdris Doğan ve yerel gazete çalışanları ile ajans, ulusal televizyon ve yerel radyo temsilcileri katıldı.

Etkinlik, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Gazetemize Kutlama Ziyaretleri

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle; AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akgüneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanı Sevim Uzun, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Nurdan Yücal ve İlçe Yönetimi, Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Yusuf Kahraman, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İzzet Dönmez ile Belediye Başkanı Adayı Caner Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Zafer Partisi İlçe Başkanı Sefer Taşcı, İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Muttalip Uysal, Akşehir Berberler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Er ziyaretlerinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz çalışanlarının gününü kutladılar.

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, Akşehir AK Parti İlçe Başkanlığı, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan ve Karayiğen Mali Müşavirlik yolladıkları çiçeklerle ve birçok kurum ve kuruluş yöneticisi de arayarak ve mesajlarıyla günümüzü kutladılar.

   

   

    

   

Editör: Haber Merkezi