Kahraman; 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler çerçevesinde ziyaret ve istişare toplantılarını sürdürüyor. Akşehir’in tüm kesimlerini kucaklamaya özen gösteren Kahraman, Akşehir ekonomisinin bel kemiği konumunda ki sanayi sitesini ziyaret etti.

AK Parti ve MHP Teşkilatı yönetimleriyle birlikte sanayi sitesindeki esnaflarla görüşen Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, sorun ve talepleri ilk ağızdan dinledi.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirten Kahraman, adil ve kapsayıcı bir yönetim anlayışı benimseyerek çözüm odaklı yaklaşımlar geliştireceklerini söyledi.

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, ’’Sanayi sitesi esnaflarımızla buluştuk. Sanayi Sitemizdeki her bir esnafımızın alt ve üst yapısı sorunsuz bir şekilde çalışma yapabilmesi önemli. Bu çerçevede biz de Akşehir’i daha da güzel hale getirecek projeler hazırlıyoruz. Sanayi sitemizle ilgili de çözüm odaklı çalışmalarımız olacak’’ dedi.

Sanayi sitesi esnafları da başkan adayı Kahraman’ın ziyaretlerinde dolayı memnuniyetlerini dile getirirken başarılar diledi.