AK Parti Akşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Kahraman, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Cumhur İttifakı ortakları Milliyetçi Hareket Partisi yönetim kuruluyla birlikte Akşehir Tarihi Arastasında faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek 31 Mart Yerel Seçimleri için destek istedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Akşehir Belediyesi'nin ortak çalışmasıyla yıllardır yapılamayan Arasta restorasyonunun yapılarak Arasta esnafına yakışır dükkânların kazandırıldığına dikkat çeken Başkan Adayı Yusuf Kahraman "Yeni dönemde  halkımızın teveccühü ile görevimize başlar başlamaz Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyemiz ve Cumhur İttifakı destekli Hükümetimizin işbirliği ile Akşehir'imize ve Nasreddin Hoca'mızın Torunları olan değerli hemşehrilerime birçok güzel proje ve hizmeti kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Vatandaşlar Sevgiyle Karşıladı

Arasta çarşısı girişinde karşılanan Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman arasta esnafıyla tek tek selamlaştı. Başkan adayı Kahraman kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen İlçe sakinleriyle de bol bol fotoğraf çektirdi. Bol bol vatandaş ve esnafla sohbet eden Başkan adayı Kahraman birliğiyle önümüzdeki hizmet döneminde de ilçeye güzel yatırımlar kazandıracaklarını belirtti.