banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

BİREY KOLEJİ’NDEN GÖRKEMLİ KUTLAMA

Akşehir Birey Koleji, TBMM’nin açılışının 102. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı görkemli bir gösteriyle kutladı.

ANMA-KUTLAMA 26.04.2022, 00:10 25.04.2022, 17:09 Haber Merkezi
770
BİREY KOLEJİ’NDEN GÖRKEMLİ KUTLAMA
banner12

“İçimizdeki Neşe” temasıyla hazırlanan kutlama töreninde öğrencilerin sergilediği performans; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve ilçe protokol üyelerinin de aralarında bulunduğu geniş izleyici kitlesi tarafından, gösteri boyunca heyecanla alkışlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencilerin uzun zamandır hazırlandığı törende sunulan müzik, cimnastik ve dans performansları, salonu dolduranlar tarafından coşkuyla alkışlanırken Birey Koleji öğrencileri izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Etkinliğin son kısmında dev okul korusunun sergilediği performans ise bayram coşkusunu ikiye katladı. “İçimizdeki Neşe” temasını sahneye yansıtan öğrenciler, izleyenleri adeta büyüledi.

Gösteri sonunda tüm öğrencilerin, öğretmenlerin ve Kolej yöneticilerinin sahneye hep birlikte çıkarak izleyenleri selamladığı o anlarda ise salonda alkış tufanı koptu. Töreni izleyenler öğrencileri, tezahüratlar eşliğinde ayakta alkışladılar.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
26
açık