TFF Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Akşehirspor, sezonun ikinci yarısına daha güçlü bir kadro ile başlamak için transfer ettiği 4 futbolcuya imza attırdı.


https://www.youtube.com/watch?v=cBXICXwr9do
Akşehirspor tesislerinde düzenlenen basın toplantısına; Kulüp Başkanı Ünal Çelik, Yönetim Kurulu üyeleri ve Teknik Direktör Cenap Taner ile yeni transferler katıldı. Kepez Belediyespor’dan transfer edilen santrafor Ferdi Yeşilışık, Keçiören Bağlumspor’dan transfer edilen sağ kanat oyuncusu Hasan Cankurt, yine Keçiören Bağlumspor’dan transfer edilen ön libero Emrehan Koşmaz ve Bucak Oğuzhanspor’dan transfer edilen kaleci Barış Zangaloğlu, imza atarak kırmızı beyazlı takımda top başı yaptılar.

İmza töreninde konuşan Akşehirspor Kulüp Başkanı Ünal Çelik; “Takımımıza takviye olarak 4 tane futbolcu aldık. Akşehir Belediyemiz, milletvekilimiz, yönetim kurulumuz ve basınımızın desteğiyle hedefimize ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz. Allah bela, kaza, sakatlanma vermesin. Maçlarımızda takımımızı yalnız bırakmayan taraftarımıza ve kulübümüze desteklerini sürdüren hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.


https://www.youtube.com/watch?v=J6iK6aYtJho
“TARAFTAR BU İŞİN İTİCİ GÜCÜ”

Akşehirspor Teknik Direktörü Cenap Taner, geçirdikleri kamp dönemine ve ikinci yarının ilk maçına dair şu değerlendirmede bulundu:

“Antalya’da 2-12 Ocak tarihleri arasında 10 günlük bir kamp dönemi geçirdik. Hava şartları tabi ki çok farklı. Bir iki gün yağmur fırtına oldu ama genelde verimli bir kamp dönemi oldu. Dayanıklılık idmanları yaptık. İkinci yarının ilk yarıdan çok daha zor geçeceğini farkındayız. Yollarımızı ayırdığımız futbolcularımızın yerine 4 yeni oyuncu aldık. Bununla beraber sıkıntılarımız da var. Kart cezalısı olan Rıdvan ve enfeksiyon geçirip 4 gün hastanede yatan Mert Filiz kadroda olamayacaklar. Ali Güzel ve Ercan’ın sakatlıkları var. Onları da maça yetiştirmeye çalışacağız.”

Isparta deplasmanının oldukça zor bir maç olacağını belirten Cenap Taner; “Taraftar bu işin itici gücü. Akşehirspor şimdiye kadar hep taraftarıyla başarılı oldu. Isparta’da da onları yanımızda görmek istiyoruz” dedi.