Spora dair herşeyin görüşüldüğü toplantıda Yusuf Kahraman katılım gösteren tüm yöneticilere ve antrenörlere teşekkürlerini iletti.

Konuyla alakalı Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman; ”Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin gelişimine katkı sunan, spor kulüplerimizin faaliyetlerini her zaman destekleyerek onların yanında olacağız, sağlıklı nesiller yetişmesinde önemli bir role sahip olan tüm klüplerimize, yönetim ve antrenörlerimize başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ADAYI KAHRAMAN GENÇLERLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, her kesimden yaptığı ziyaretler ile gönüllere girmeye devam ediyor.

Üniversite öğrencilerinin yapmış olduğu iftar davetine katılım sağlayan Yusuf Kahraman gençlerle sohbet ederek geleceğe dair hedeflerini dinledi.

Gençlerle birlikte hoş zaman geçirdiklerinin altını çizen Kahraman gençlerin sorunlarını dinleyerek istek ve taleplerini aldı.

11 Ayın Sultanı Ramazan ayında gençlerle bir arada aynı sofrada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Adayı Kahraman; “Gelecek gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Biz de onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamak sorumluluğundayız ve sorumluluğumuzun da bilincindeyiz. Bizleri evlerine davet ederek iftar sofrasında ağırlayan gençlerimize teşekkür ederiz. Bizleri öğrencilik yıllarımıza götürdüler. Tüm kardeşlerime öğrencilik hayatlarında başarılar diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.