Yaptığı ziyarette Akşehirlilerle bir araya gelen Özer, vatandaşlarla sohbet etti, esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Akşehir’de Cumhur İttifakı Adayı Yusuf Kahraman’a gösterilen desteğin mutluluk verdiğini belirten Milletvekili; “Yeni dönemde Cumhur İttifakı Adayımız Yusuf Kahraman’a gösterilen ilgi ve destekten dolayı çok mutlu olduk. Görüyoruz ki güzel ilçemiz Akşehir adayımıza tamam diyerek şehrimize verilen emeklerin karşılığını bizlere gösterdi. Bizlere destek veren 22 yıldır yanımızda olan tüm vatandaşlarımıza ve Akşehir’imize teşekkür ederiz.’’ ifadelerini kullandı.

Milletvekili Mustafa Hakan Özer’in yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkanı Yusuf Kahraman, “Bizlere her zaman desteğini esirgemeden yanımızda olan Cumhur İttifakımıza, bölge milletvekillerimize ve bakanlarımıza teşekkür ederiz. Bizler çok büyük ve güçlü bir aileyiz. 1 Nisan’dan itibaren vatandaşlarımızın desteği ve tüm gücümüzle Akşehir’imiz için çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

YUSUF KAHRAMAN HER GÜN BİR HANEDE İFTAR YEMEĞİNDE

Yapılan seçim çalışmaları arasında davet edilen iftar sofralarına katılım sağlayan Yusuf Kahraman, her gün bir mahallede ve hanede yapılan davetlere eşlik etmeye gayret gösterirken Karabulut Mahallesinde bir iftar sofrasına misafir oldu.

Yusuf Kahraman; “Mübarek Ramazan Ayında yürüttüğümüz seçim çalışmalarımız sırasında vatandaşlarımızdan gördüğümüz ilgi ve alaka bizleri mutlu ederken bizlere her gelen davete icabet etmeye çalışıyoruz. Ramazan ayının verdiği maneviyatı her gün bir vatandaşımızın hanesinde iftarımızı açarak gönüllerde oluşan misafirliğimizi sürdüreceğiz. Her bir vatandaşımızın gönlüne girmeye olan gayretlerimize daha güçlü şekilde devam edeceğiz. Bizleri samimi iftar sofralarında ağırlayan, davet eden her vatandaşımıza can-ı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.