12 Haziran Çarşamba günü Akşehir Sentetik Futbol Sahası'nda düzenlenen sezon kapanış karşılaşmasında U-11, U-12 takım sporcuları ve çok sayıda sporcu velisi katıldı. Organizasyonda söz alan takım antrenörü Anıl Yüce desteklerinden dolayı sporcu ailelerine teşekkür ederken futbolcularıyla gurur duyduğunu ve gelecek yıl daha da iyi olacaklarını ifade etti. Söz alan Futbol şube sorumlusu Faruk Türkyıldırır ise; bu sezonun tecrübe olduğunu gelecek yıllarda hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalara devam edileceğini belirtti. Ayrıca U-11 ve U-12 takımları adına söz alan takım kaptanları Emir Başol, Osman Efe Karayiğen, Akil Akgüneş, Hüseyin Eymen Şafak ve Furkan Akça sezon değerlendirmesinde bulunarak gelecek sezonlarda daha iyi olacaklarını belirttiler. Organizasyon sonunda ise sporcularla Antrenör Anıl Yüce bayramlaşarak harçlık dağıtıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada; "Sezon boyunca bizlere araç desteğinde bulunan Akşehir Belediye Başkanımız Dr.Ahmet Nuri Köksal başkanımıza teşekkür ederiz." İfadelerine yer verildi.

Akşehir Martı Spor Kulübü  bu sezon mücadele ettiği 3 ayrı kategoride gerek hiç kırmızı kart görmeyerek, gerek rakiplerene hediye etmiş olduğu Akşehir temalı tablolar gerekse de U11 yaş kategorisinde oynan Konya Şehirspor - Akşehir Martı Spor karşılaşmasında bariz hakem hatasıyla bulmuş olduğu gol ile maçta durumu 2-0'a getirmiş ve santra sonrası hiç bir sporcu rakip oyunculara hareketlenmiyerek gol atmasına izin vermiş ve karşılaşma 2-1'den devam etmesi nedeniyle centilmenlik kupasına aday gösterilmiştir.

Martıspor (2)-1

Editör: Pervasız Web