Sahada gece gündüz İYİ Parti’nin politikalarını seçmenlere anlatmaya devam edeceklerini, bugüne kadar yaptıkları çalışmalarda da özellikle kadınlar ve gençler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandıklarını belirten Meltem Orhan, açıklamasında özetle şu ifadelere yer verdi:

“Akşehir’de İYİ Parti’ye gönül verenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle kadınlarımız ve gençlerimizden büyük destek görüyoruz. Var olsunlar sağ olsunlar. Akşehir, hiç kimseye borçlu olmadığı bir baharı hak etti. Kadınların rahat bir nefes alacağı, geleceğe umutla bakacağı, şiddetin değil başarıların öznesi olacağı güneşli günler için bakış açımızı, anlayışımızı ve İYİ Parti iktidarında hayata geçireceğimiz planlarımızı paylaşıyoruz. Çok az kaldı! Aciz ve muhtaç görenlere inat, Türk kadınının yenilmez gücünü anlatmaya ve göstermeye devam edeceğiz. Kadın ecdadımız dün tarih yazmıştı, bugün de tarih yazacağız.

Allah’ın izniyle “Kadın yükselecek, Türkiye güçlenecek!” Kadınlarla yükselen, yükseldikçe güçlenen, Atatürk’ümüzün o büyük vizyonuna yakışır; mutlu, zengin ve huzurlu bir Türkiye hedefimiz için sahalarda olmaya devam edeceğiz.”