Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, İlçe Başkanı Muammer Sağlam ve Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülcü ile çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda birliktelik mesajı verildi.

HER MENSUBUMUZLA KARARLIYIZ

Başkan adayı Kahraman: “İlçe Başkanımız Muammer Sağlam, Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Gülcü ve çok sayıda teşkilat mensubunun katkılarıyla düzenlenen “Kadın Kolları Vefa Buluşması’nda” evinden barkından aşından ocağından, çoluğundan çocuğundan feragat ederek kutlu davamıza gönül vermiş teşkilatımızın en önemli mihenk taşlarımızla bir araya geldik. 23 yıllık siyasi yürüyüşümüzde bir arada olmanın gururunu yaşıyoruz, aynı çatı altında güçlü bir teşkilat olarak geçmişten bugüne birlikte çalışıyoruz. Teşkilatımızın dinamizmi ve potansiyeliyle, Türkiye’mizin büyüme ve gelişme hedeflerinde daha da ileri gitmek için kararlıyız. Her bir teşkilat mensubumuzla, “Büyük ve Güçlü Türkiye” davamızda elbirliğiyle” dedi.

Buluşmayla ilgili konuşan İlçe Başkanı Muammer Sağlam: “Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Kahraman, Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Gülcü ile birlikte hanım kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Birlikte emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.