AK Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam tarafından hazırlanan yönetim listesi Genel Merkez tarafından onaylanarak ataması yapıldı.

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluşuyor; Muammer Sağlam, Mesut Uzun, Tunahan Doğru, Muharrem Akbulut, Veli Cihad Gülşen, Melih Süheyl Köse, Mevlüt Karayiğen, İsmet Ordu, Rafet Akçetin, Ünal Arslan, Hakan Şahin, Asım Koç, Şakir Şanlı, Merve Demirhan, İsmail İnce, Selim Güvendik, Beyhan Özvatan, İbrahim Ethem Gökdemir, Ahmet Rasih Zeybek, Emin Orhan.

Yedek Üyeler ise; Lokman Özdoğan, Tahir Meral, Süleyman Eke, Mehmet Dağlı, Ayhan Uğur, Aysel Temel, İbrahim Özden, Ufuk Şahin, Osman Özdemir, Nursel Fıstık’tan oluştu.

Bugüne kadar göstermiş olduğu özverili çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı önceki dönem AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve yönetimine teşekkür eden Muammer Sağlam, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey'in liderliğinde, davanın neferi olarak aynı bilinç ve kararlılıkla yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Vakit, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, ülkemizin istiklali için Türkiye yüzyılı vizyonunda 100 yıllık hayallerimizi ilmek ilmek dokuma-örme vaktidir. Bu nedenle bizler de genelde yapılan çalışmaları yerelde de Akşehir ilçemizde gerçekleştirmek adına “Türkiye Yüzyılı için hep yeni, hep ileri” ve "Cumhuriyetin yüz akı Türkiye'nin ortak aklı" sloganlarını ana tema alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”