Akşehir Ziraat Odasının yeni seçilen meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ilk toplantısında bir araya geldi. Toplantıda görev dağılımı yapıldı.

Toplantıda ilk olarak meclis başkanlığı seçimi yapıldı. Yapılan seçim neticesinde Akşehir Ziraat Odası Başkanlığına Aziz Bingül, Başkan Yardımcılığına Hacı İbrahim Yardım, Muhasip Üye Ramazan Çetin ve yönetim kurulu üyeliklerine ise, Kazım Uludağ, Mustafa Ateş, Servet Öğüt ve Ahmet Cengiz Yıldız seçildi.
Bu arada Eski Ziraat Odası Başkanı Galip Yavaş ile oda başkanlığını kazanan Aziz Bingül arasında devir teslim de gerçekleştirildi.
Akşehir Ziraat Odası Başkanı Aziz Bingül gazetecilere şu açıklamalarda bulundu: "Bugün devraldığımız koltuğu yönetim kurulu olarak en iyi şekilde temsil edeceğiz. Üreticilerle zaman zaman toplantılar ve temaslar kuracağız. 44 delege ve mahalle muhtarlarıyla birlikte omuz omuza verip çiftçilerimize yardımcı olacağız. Bizden önceki Akşehir Ziraat Odası Başkanı Galip Yavaş ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımıza bugüne kadar hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.