Son olarak KONTV ekranlarında Yaşar Toy’un sunumuyla Seçim Özel programına konuk olan Belediye Başkan Adayı, 100. Yılda 100 Yeni Proje hedefiyle çıktığı yolda projelerini canlı yayın aracılığı ile vatandaşlar ile paylaştı.

Program sunucusu Yaşar Toy’un doğum günü vesilesiyle sürpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleştiren Kahraman; Yaşar Toy’un bu mutlu gününü de ihmal etmedi.

Gerçekleştirilen kutlama dolayısıyla mutluluğunu dile getiren Yaşar Toy ise Başkan Adayına teşekkürlerini iletti.

YAYIN SONRASI GENÇLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Yaşar Toy’un sunumu ile gerçekleşen Seçim Özel programına konuk olan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman geç saatte Altuntaş mahallesinde bulunan gençlerin davetine katılım sağlayarak misafir oldu.

Cumhur İttifakı Başkan Adayı Yusuf Kahraman; ‘’Gençlerimizin bizlere olan ilgisi onlar hakkında hazırlamış olduğumuz projelerimizi tüm projelerimizde olduğu gibi daha güçlü şekilde hayata geçirmeye teşvik ediyor. Bizler de bu ilgiye kayıtsız kalmadan her kesimde gençlerimizin yanında olmaya onların talep ve problemleri ile ilgilenmeye devam edeceğiz. Bizleri bağrına basan tüm gençlerimize ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.