Seçimlere az bir süre kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden Belediye Başkan Adayına ziyaretlerinde belediye meclis üyesi adayları ve Cumhur İttifakı bileşenleri Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi yönetimleri de eşlik etti.

Ziyaretlerine ve tüm şehre dokunmaya gayret edeceğinin altını çizen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı esnaflarla bir arada olarak sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

Yusuf Kahraman yapılan ziyaretler sonrasında ‘’Bugün Mahrukatçılar sanayi sitemizde esnaflarımızda bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bizlere dükkanlarını ve gönüllerini açan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyor ve işlerinde hayırlı bereketli kazançlar elde etmelerini diliyorum.’’ İfadelerini yer verdi.

 1753Cceb E430 422D B751 5C7Cfbe5E069

ESNAF ODALARI VE STK ZİYARETLERİNDE BULUNULDU

Mahrukatçılar sanayi sitesi ziyareti sonrasında Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası, Marangoz ve Mobilyacılar Odası ve AKYÖRDER’e ziyaretler gerçekleştirildi.

Sanayi ziyaretinin ardından odalara ve AKYÖRDER derneğini ziyaret ederek Akşehir hakkında istişarelerde bulunan Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman; Bizleri misafir eden esnaf odası başkanlarımız Ahmet Dolmacı, Abidin Dilber ile dernek başkanımız Mehmet Yaşar Örs ve değerli yönetimlerine teşekkür ederim.” dedi.

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman ve heyeti çekilen toplu fotoğraflar sonrasında ziyaretini sonlandırdı.