Sanayi sitesinde bulunan esnafların sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen heyet esnaflarla samimi ve sıcak diyaloglar kurdu.

Akşehir’in bir sanayi şehri olacağının altını çizen Başkan Adayı Kahraman; ‘’Akşehir içinde bulundurduğu nüfus oranı ve potansiyeli bakımından hastanesinden sanayisine, çarşısından hizmet gösteren kurumlarına kadar her alanda bölgenin ihtiyaçlarını karşılayan bir şehir. Bugün Milletvekilimiz Mehmet Baykan’ın katılımlarıyla sanayi sitemizde esnaflarımızla bir arada olduk. Esnafımızın taleplerini ve şikayetlerini dinledik. Vatandaşlarımızın desteği ile bayrağı devraldığımızda sanayimizin gelişmesi için tüm gücümüzle ve imkanlarımızla sanayimizin ilerlemesi ve güçlenmesi adına her türlü çalışmayı yürüterek şehrimizi bir sanayi şehri olarak bölgenin ihtiyaçlarına karşılık veren bir şehir haline getireceğiz.’’ dedi.

Milletvekili Baykan ise yapılan ziyaretler sonrasında; “Öncelikle bizleri işletmelerinde Güleryüz ile karşılayan tüm esnaflarımıza teşekkür ederim. Bizler adayımız Yusuf Kahraman’ın Akşehir’e olan sevdasını ve bu şehir için yapmak istediklerini biliyoruz Akşehir’e yapacakları noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız çünkü Akşehir bir sanayi şehri, kültür ve turizm şehri. Bu şehri kalkındıracak her türlü projede üzerimize düşen neyse gerçekleştireceğiz. İnşallah 31 Mart gecesinde kazanan Yusuf Kahraman ile birlikte tüm Akşehir olacak.” ifadelerini kullandı.