Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında, öğrencilere bir gezi düzenleyerek hem Akşehir’i gezdirdi, hem de Hıdırlık mesire alanında iftar yemeği ikram etti. 

İftar öncesi Akşehir’de bulunan tarihi ve turistik yerleri gezen öğrenciler, akşam da öğretmenleriyle birlikte iftar yemeği yediler. Tarihi mekanlar arasında Ulu Camii, İmaret Camii, Nasreddin Hoca Türbesi, Nasreddin Hoca Evi Müzesi ve Tarihi Kiliseyi gezen öğrenciler, akşam da Hıdırlık Seyir Tepesinde iftar programına katıldılar.

Gezi ve iftar programından oldukça memnun kalan öğrenciler, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

PANSİYONDA KALAN ÖĞRENCİLERLE İFTAR

Yunak Kaymakamı Özgür Pelvan, Yunak Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu pansiyonunda kalan öğrencilerle birlikte iftar yaptı.

Yunak Kaymakamı Özgür Pelvan, Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu ziyaret etti. Akşam iftar yemeğine de katılan Pelvan, öğrencilerle yakından ilgilenerek ilerleyecekleri hedefe ulaşmaları için kitap okumanın ve ders çalışmanın öneminden bahsetti.

İftarını öğrencilerle birlikte pansiyonda yapan Kaymakam Özgür Pelvan'ın ziyaretine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Tunçez, okul yöneticileri ve öğretmenler eşlik etti.