YUNAK’ta;

31 Mart 2024 Pazar günü (yarın) yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Yunak’ta 16 bin 500 seçmen 72 sandıkta oy kullanacak.

Yunak’taki seçimlerde toplam 13 siyasi partiden 13 aday belediye başkanı seçilebilmek için yarışacak. Bu adayların isimleri ve partileri şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi: Subhan Günaltay, Cumhuriyet Halk Partisi: Şevket Turoğlu, Yeniden Refah Partisi: Ali Sever, Bağımsız Türkiye Partisi: Turan Uzun, Demokrasi ve Atılım Partisi: Mustafa Yayla, Büyük Birlik Partisi: Abdullah Emre Demirhan, Memleket Partisi: Ali Özkara, Millet Partisi: Mustafa Yakın, Milli Yol Partisi: Abdullah Çamlıca, Saadet Partisi: Talha Apa, Zafer Partisi: Ali Osman Bulgur, DEM Parti: Mehmet Necati Dursun, Hür Deva Partisi: Muhammed Özelçi.

 DOĞANHİSAR’da;

31 Mart 2024 Pazar günü (yarın) yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Doğanhisar’da 11 bin seçmen 49 sandıkta oy kullanacak.

Doğanhisar’daki seçimlerde toplam 12 siyasi partiden 12 aday ve 1 bağımsız aday belediye başkanı seçilebilmek için yarışacak. Bu adayların isimleri ve partileri şöyle:

Milliyetçi Hareket Partisi: Savaş Özdemir, Yeniden Refah Partisi: Ali Öztoklu, İYİ Parti: Ali Hakan Yorgancılar, Bağımsız Türkiye Partisi: Hüseyin Bektaş, Demokrasi ve Atılım Partisi: Hasan Aksoy, Gelecek Partisi: Serdar Selçuk, Demokrat Parti: İbrahim Uçar, Halkın Kurtuluş Partisi: Ramazan Bağcı, Millet Partisi: Furkan Yakın, Saadet Partisi: Celal Demir, Zafer Partisi: Mehmet Eymen Erdoğan, Hür Deva Partisi: Ahmet Kaya, BAĞIMSIZ: Şaban Mut.

 ÇELTİK’te;

31 Mart 2024 Pazar günü (yarın) yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Çeltik’te 7 bin 800 seçmen 28 sandıkta oy kullanacak.

Çeltik’teki seçimlerde toplam 9 siyasi partiden 9 aday belediye başkanı seçilebilmek için yarışacak. Bu adayların isimleri ve partileri şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi: Ali Meşe, Yeniden Refah Partisi: Ahmet Hulusi Altunkalem, İYİ Parti: Ali Ay, Bağımsız Türkiye Partisi: Celaleddin Öztürk, Demokrasi ve Atılım Partisi: Soner Durmaz, Millet Partisi: Mustafa Koyuncu, Saadet Partisi: Mustafa Özeskici, Zafer Partisi: Üveys Can Can , Hür Deva Partisi: Muhammed Özelçi.

TUZLUKÇU’da;

31 Mart 2024 Pazar günü (yarın) yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Tuzlukçu’da 5 bin 200 seçmen 22 sandıkta oy kullanacak.

Tuzlukçu’daki seçimlerde toplam 8 siyasi partiden 8 aday belediye başkanı seçilebilmek için yarışacak. Bu adayların isimleri ve partileri şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi: Nevzat Kolaş, Cumhuriyet Halk Partisi: Nurettin Akbuğa, Yeniden Refah Partisi: Ümit Demir, Bağımsız Türkiye Partisi: Ömer Küçükibiş, Millet Partisi: İlker Yalçın, Saadet Partisi: Taha Yasin Yazıcı, Zafer Partisi: Faruk Duran, Hür Deva Partisi: Bilal Şimşek.