“Ne Yapacağını Bilmek İçin, İhtiyaç Olanı da Bilmek Gerekir” sloganıyla yola çıkan Yeniden Refah Partisi Doğanhisar Belediye Başkan Adayı Ali Öztoklu projelerini kamuoyu ile paylaşmaya başladı.

“Birlikte Çalışacağız, Hep Birlikte Kazanacağız” diyen Ali Öztoklu’nun iddialı açıklamalarının seçmende karşılık bulması durumunda yerel seçimi kazanması sürpriz olmayacak gibi duruyor.  

ALİ ÖZTOKLU KİMDİR?

1977 yılında Doğanhisar'da doğdu. İIköğretimini Doğanhisar İIköğretim, Orta ve Lise Eğitimini ise Doğanhisar İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. Vatani görevini yerine getirdikten sonra ticaret hayatına atıIan ÖZTOKLU, Akaryakıt İstasyonu, Nakliyat ve İnşaat Şirketinin başına geçerek bugüne kadar ticari faaliyetlerini sürdürdü.

Bu süreçte Doğanhisar İlçesinde çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında ve Derneklerde görev alıp, ilçeye hizmet etmek adına elinden gelen tüm gayret ve çabaları gösterdi. 2014 yılından itibaren iki dönem üst üste Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Doğanhisar İIçe Başkanlığını yaptı. Doğanhisar İlçe Merkezine ve Mahallelerine yapılan birçok hizmete vesile olan, birçok projenin yapımına ve hayata geçirilmesine önemli ölçüde katkı sağlayan Öztoklu 2019 yılında yapıIan yerel seçimlerde Doğanhisar Belediye Başkan Adaylığı AK Parti İIçe Başkanlığı görevinden istifa etti. Ali ÖZTOKLU, evli ve dört çocuk babasıdır.