Akşehir’de Malatya heyetini Gelecek Partisi Akşehir İlçe Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Hüseyin Çığ karşıladı.

Malatya Ekibi; Nasreddin Hoca Türbesi, Tarihi Arasta Çarşısı, Gülmece Parkı’nı ziyaret ederek Gelecek Partisi Akşehir İlçe binasına giderek Akşehir İlçe Başkanı Fatih Köle ile de görüştüler.

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Fatih Köle “Biz parti olarak engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Akşehir ilçe yönetiminde 2 engelli kardeşimiz Hüseyin Çığ ve Fatime Akçam var ve bize büyük katkı sağlıyorlar. Biz onlardan razıyız, Allah'a onlardan razı olsun” dedi.

Gelecek Partisi Akşehir İlçe Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Hüseyin Çığ ‘da ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek “kulüp başkanının Akşehir’i ziyaret etmesini önemsiyoruz. Biz Akşehir tanıtımına katkı sunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Malatya Kulüp Başkanı Şerif Büyükbaş’ta Akşehir’in güzel bir kent olduğunu belirterek “Akşehir çok güzel, yerleşimi çok güzel. Akşehir’de bir futbol turnuvası yapılması çok güzel olur” diyerek misafirperverlikleri için Hüseyin Çığ’a teşekkür etti.